ВІДГУКИ

Тут ви можете залишити свій відгук
або питання яке вас цікавить

Оксана

Доброго вечора) цікавлюся чисткою обличчя , вперше, яку краще вибрати , комбіновану, механічну? Чи видаляєте ви жировички(білі прищики) на губі? Вартість? Дякую

Medart

Доброго дня Олександра,вартість однієЇ процедури лазерної епіляції живіт повністю - 640 грн.

Мар’яна

Доброго вечора!Скажіть будь ласка чи є у вас курси на лазерну епіляцію?

Олександра

Доброоо дня, скільки коштує лазерна епіляція на жіночий живіт повністю?

Medart

Доброго дня Уляна !!! Для того щоб досягнути доброго результату потрібно пройти курс процедур - 6-8 процедур, з ітервалами між 1-ю та 2-ю - 1 місяць, 2-ю та 3-ю - 1,5 місяця, кожна наступна через два місяці.

Уляна

Доброго дня! Скільки процедур потрібно пройти щоб позбутися волосся над верхньою губою? Дякую

Medart

Доброго дня Марія !!! Вартість однієї процедури лазерної епіляції руки повністю - 790 грн.,тривалість процедури - 40 хв.

Марія

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, вартість лазерної епіляції рук (повністю), а також тривалість процедури:)

Medart

Доброго дня Мирослава!!! З цінами і послугами ви можете ознайомитись на нашому сайті medartcentr.com. Більш детальну консультацію ви можете отримати зателефонувавши нам,а для визначення яка саме процедура вам потрібно завітайте у наш центр до лікаря - косметолога на консультацію. Чекаємо на вас!!!

МИРОСЛАВА

ДОБРОГО ДНЯ, 1. ЧИ ПРОВОДИТЕ ВИ ЛАЗЕРНЕ ШЛІФУВАННЯ ОБЛИЧЧЯ ТА ЧИ ЗНИКАЄ ПІГМЕНТАЦІЯ І ВУГРОВІ ШРАМИ. А ТАКОЖ ЯКА ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ І СКІЛЬКИ ЇХ ПОТРІБНО. 2. ЩО ПЕРШЕ РОБИТИ ЛАЗЕРНУ ЕПІЛЯЦІЮ ОБЛИЧЧЯ ЧИ ПІЛІНГ ?

MedArt

Доброго дня Марія!!! Відбілюючі процедури проводяться в осінньо - зимовий період ,а зараз Вам потрібно користуватись сонцезахисним кремом.

марія

чи робете процедури по виведенню веснянок? якщо так то скільки процедур топрібно і яка ціна

MedArt

Доброго дня Віта!!! Вартість воскової депіляції : ноги повністю - 325 грн.,гомілки - 180 грн.,руки повністю - 180 грн., передпліччя - 140 грн. Чудові результати гарантуються навіть під час першої процедури, і кожна наступна процедура епіляції призведе до уповільнення росту волосся, а також до зміни його структури, гладенька шкіра до 3 тижнів, а систематичне проведення цієї процедури призводить до більш тривалості результату і навіть до зупинки росту небажаного волосся.

MedArt

Доброго дня Людмила!!! Для того щоб досягнути доброго результату,для лазерної епіляції рекомендовано курс процедур 6-8 разів,з інтервалами між 1-ю та 2-ю - 1 місяць,2-ю та 3-ю - 1,5 місяці,кожна наступна через 2 місяці.

Віта

Доброго дня. Які ціни воскової депіляції ніг і рук? І скільки тримається результат? Дякую.

Людмила

Після лазерної епіляції волосся на підборідді зникає? І скільки потрібно сеансів?

MedArt

Доброго дня Віта !!! Рекомендуємо першочергово комбіновану чистку обличчя, яка може бути як одноразова процедура. В залежності від стану Вашої шкіри ,лікар - косметолог порекомендує подальший курс процедур.

Віта

Доброго дня. Чи достатньо однієї процедури чистки обличчя? Якщо ні, то які ще процедури потрібно пройти? Дякую)

MedArt

Доброго дня Таня !!! Для того щоб досягнути доброго результату потрібно пройти курс процедур - 6-8 процедур, з ітервалами між 1-ю та 2-ю - 1 місяць, 2-ю та 3-ю - 1,5 місяця, кожна наступна через два місяці.

Таня

Доброго вечора скажіть будь ласка для лазерної епіляції на ногах та бікіні достатньо однієї процедури ?

Юлія

Є вільні вісця на 28 вересня?

Олег

Дякую все чудово!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *