Про нас

Центр лазерної епіляції та косметології – MEDart

МедАртЦентр Івано-ФранківськЦентр “MedArt” знаходиться у центрі Івано-Франківська, на вул.Вагилевича3.(праворуч від ресторану “Пегас”)

У нас працюють тільки лікарі-естетисти, адже лише лікар, знаючи досконало процеси людського організму, може надати клієнтам вичерпну консультацію.

Всі консультації в нашому центрі абсолютно безкоштовні!

Зручний графік роботи з 9.00-21.00 без обіду. У разі гострої необхідності, або по бажанню, ми зможемо записати вас на неділю, вихідні або святкові дні! Ми працюємо для Вашого комфорту!

У своїй роботі ми використовуємо лише найкраще американське обладнання. Апарат Light Sheer ET єдиний апарат у світі визнаний, як “золотий стандарт” лазерної епіляції та найбільш комфортний для клієнтів. Таким апаратом лазерну епіляцію можна робити у будь-яку пору року, та навіть на засмаглій шкірі.

Спеціалісти центру “MedArt” постійно підвищують рівень своєї кваліфікації, відвідують різноманітні виставки, конференції та семінари. Працюють виключно на косметиці преміум класу, такій як Ella Bache, Holy Land, GiGi, OBADGI, DMK, Juilette Armand, тощо.

Ми допоможемо вам підібрати правильний домашній догляд з професійних ліній який ідеально підходитиме для вашого типу шкіри.!

У нас Ви відчуєте справжню атмосферу відпочинку та релаксу від шумних вулиць та суєти міста!

Чекаємо на Вас!