Воскова депіляція

Воскова депіляція є одним із найпоширеніших, доступних і досить ефективних способів боротьби з небажаним волоссям на тілі. Експерти стверджують, що воскова депіляція – це болісна процедура, але її перевага полягає в тому, що біль у маніпуляції є миттєвою. До того ж, інтенсивність больових відчуттів дуже варіюється у різних людей – в залежності від індивідуального больового порогу, типу воску, майстерності того, хто проводить процедуру епіляцію.

Даний вид епіляції ідеально підходить як для жінок, так і для чоловіків – це ефективно та безпечно. Цей спосіб видалення небажаного волосся можна використовувати на будь-яких ділянках тіла: руках, ногах, обличчях та навіть у таких чутливих областях, як пахви та область бікіні. Якщо ви регулярно видаляєте волосся, волосся стане помітно тонше, м’якше і легше.

Залежно від температури воску виділяють три види воскової депіляції:
1. Епіляція холодним воском – один з найболючіших видів епіляції. Холодний віск продається у вигляді смужок, який нагрівається від тепла долонь, прикладається до шкіри і зривається разом з волоссям. зривати смужки потрібно суворо проти росту волосся. Вплив такої процедури зберігається до двох тижнів.
2. Епіляція теплим воском, який виготовляється з соснової смоли з елементами продуктів бджільництва, що надає субстрату більш м’яку консистенцію. Віск нагрівається до напіврідкого стану, наноситься на шкіру, накривається паперовими смужками, за допомогою якого восковий шар знімається разом з волоссям і верхнім шаром мертвих клітин шкіри. Порівняно з епіляцією холодним воском, процедура є менш болючою, але значно програє третьому типу – епіляції гарячим воском.
3. Епіляція гарячим воском – найменш болючий, оскільки під впливом гарячого воску шкіра розігрівається і волосся забирається легше. У домашніх умовах така процедура категорично не рекомендується, оскільки тільки досвідчений майстер точно знає, до якої температури суміш слід нагріти, щоб ефект був максимальним і безпечним.
В центрі МедАрт ми використовуємо лише професійний гарячий італійській віск – Italwax. Ми піклуємось, щоб дана процедура була найменш болючою для вас.

Переваги депіляції воском

Безпечність – не викликає алергічні реакції.
Ефективність – чудові результати гарантуються навіть під час першої процедури, і кожна наступна процедура епіляції призведе до уповільнення росту волосся, а також до зміни його структури.
Тривалий результат –  гладенька шкіра до 5 тижнів, а систематичне проведення цієї процедури призводить до більш тривалості результату і навіть до зупинки росту небажаного волосся.
Універсальність –  підходить для будь-якого типу шкіри, і майже немає протипоказань для її проведення, не забороняється навіть вагітним.
Доступність – вартість процедури доступна практично усім.

Показання до процедури депіляції воском:

Небажане волосся на обличчі та тілі
Алергічні реакції після гоління
Суха і чутлива шкіра
Жорстке волосся

Протипоказання  до процедури депіляції воском:

Порушення цілісності шкіри
Варикозне розширення вен
Запальні захворювання шкіри
Новоутворення на шкірі
Опіки
Тромбофлебіт
Цукровий діабет
Серцева хвороба

Поради після процедури:

Після процедури не рекомендується наносити на оброблену ділянку спиртовмісні косметичні засоби і автозагар, перебувати під відкритим сонцем або солярії; користуватися скрабами. Через 2-3 години після сеансу рекомендується прийняти теплий душ без будь-яких миючих косметичних засобів.