Рецепт зволоження шкіри HYDRA REPULP

Добре зволожена шкіра – це надійний бар’єр, що запобігає не тільки стану сухості, дискомфорту і незахищеності, але передчасному старінню шкіри.

На рівень зволоженості шкіри впливають як зовнішні фактори – УФ промені, температурні коливання, навколишнє середовище, так і внутрішні – здоров’я і вікові зміни. Одним з перших ознак старіння шкіри, чудово помітним візуально, є порушення водного балансу і зневоднення. Це стан, при якому знижується тургор, шкіра стає вже не такою пружною, виглядає сухою. Справа в тому, що з віком система водопостачання епідермісу починає постачати воду зсередини в менших обсягах. А головна перешкода на шляху води – ліпідні пласти рогового шару, що постійно ушкоджуються зовнішніми (УФ) і внутрішніми (СР) факторами, з віком відновлюється не настільки повноцінно, як у молодій шкірі. Цьому ж сприяє недолік незамінних жирних кислот (лінолевої та ліноленової). Це також вносить певну лепту в зневоднення епідермісу. Інгредієнти лінії Hydra Repulp підібрані так, щоб впливати на всі ланки патогенезу.

Вгамуєте спрагу вашої шкіри завдяки винограду

Атмосферні забруднення, мороз, втома, вік …

Численні фактори викликають зневоднення Вашої шкіри. З’являються зморшки, дискомфорт, відчуття стягнутості.

Шкіра втрачає сяйво, здоровий колір, м’якість і молодість. Для її зволоження Лабораторії Ella Bach? розробили лінію зволожуючих засобів на основі винограду: потужні зволожуючі компоненти миттєво надають необхідний рівень зволоження, а квітка винограду насичує всією необхідною енергією, щоб надовго зберегти оптимальний рівень зволоження.

Ваша шкіра знову набуває сяйво.

Зволожена, гладка і м’яка – ніколи ще Ваша шкіра не була так прекрасна!

Ключові інгридієнти.

Серцем лінії є біотехнологічнийкомплекс з гіалуроновою кислотю, заснований на:

Соці квітів винограду: grape jucyflower, квітка винограду.

Виключно рідкісна квітка, цвіте лише два дні в році. Щоб максимально використовувати його здатність заряджати шкіру енергією Ella Bach? вдається до запатентованої техніки виробництва, що зберігає його цілісність.

Мікроелементи, екстраговані з квітів винограду, нормалізують роботу внутрішньоклітинних систем і іонних каналів, впливаючи на осмотичний тиск клітини, підвищуючи її тургор, допомагають утримувати вологу, відновлюють, і підтримують метаболізм клітини.

Гіалуроновій кислоті – природний інгредієнт шкіри, який збільшує пенетрацію води з дерми в епідерміс, зволожуючи його.

Фруктозі, яка володіє потужними зволожуючими властивостями і здатністю протягом тривалого часу утримувати вологу в поверхневому шарі шкіри.

Хлорелі, яка характерна високим вмістом амінокислот, вітамінів групи B, вітаміну С і каротину. Вона покращує живлення шкіри, володіючи омолоджуючу дію, надає їй пружність і еластичність, шкіра набуває бархатистість і ніжність. Наявність у хлорели протеїнів, поліненасичених жирних кислот, природного антибіотика хлореліна, перешкоджає старінню шкірних покривів і запускає процеси регенерації і омолодження тканин.

Рослинних маслах (кунжутна, зародків пшениці), що містять у великій концентрації незамінні ненасичені жирні кислоти, які є складовою частиною ацілцерамідів, формують щільні ліпідні біпласти, перешкоджають випаровуванню вологи.

Результат очевидний після першої ж процедури – шкіра зволожена, гладка і пружна.

Ваша шкіра купається в чудових текстурах, знову набуває необхідний рівень зволоження, життєву силу і світиться здоров’ям.

 Протокол проведення процедури:

базовий догляд

● ритуал привітання від Ella Bashe
● глибоке очищення в 3 етапи
● масаж сігнетюр
● маска інтенсивна дія
● гарячий рушничок, лосьйон
● наповнююча вологою сироватка
● крем флюїд для завершення процедури

специфічний догляд

● ритуал привітання від Ella Bashe
● глибоке очищення в 3 етапи
● масаж лиця від Ella Bashe
● маска інтенсивна дія Masgue Pulp
● сироватка наповнююча вологою
● відновлюючий крем флюїд
● ритуал пробудження
● призначення домашнього догляду