Рецепт відновлення молодості з фітоестрогенами ETERNITE

Відчуйте неспішність і невагомість, занурившись в догляд противікового кокона. Захистіть Вашу шкіру від вікових змін і коректуйте перші ознаки старіння. Відкиньте Ваші хвилювання і переживання, розслабтеся і будьте готові відчути гладку, молоду, сяючу шкіру.

Переступаючи певний віковий рубіж, в клітинах шкіри починають відбуватися складні процеси старіння. На даний процес впливають такі чинники: внутрішні (спадковість, стрес, порушення імунної та гормональної систем) та зовнішні (ультрафіолетове випромінювання, несприятлива екологія, нераціональне харчування, куріння, алкоголь). Але, все ж, на сьогоднішній день загальноприйнятими вважаються дві патогенетичні теорії старіння: теорія глікації і вільнорадикальна теорія.

Глікація – це реакція між цукрами і білками дерми. Пов’язані білки вимикаються з роботи організму і призводять до утворення патологічно змінених тканин, що утворюють зморшки. Хід реакції ускладнюється впливом ультрафіолету.

Вільні радикали утворюються в процесі нормального дихального циклу в мітохондріях. Кожен з них може виконувати функції окисника, порушуючи нормальну життєдіяльність білків і ліпідів, що призводить до старіння шкіри.

Продукти Bulle de Jeunesse включають в себе всі необхідні фактори захисту, щоб мінімізувати вплив вищевказаних теорій.

Ключові інгридієнти.

Серцем лінії є захисний комплекс 3D і нектар молодості.

Засихний комплекс ЗD.

Glycofilm® (Глікофілм) є бар’єром від зовнішніх дратівливих факторів, створює ефект «другої» шкіри, нейтралізує цитотоксичну дію міських забруднень (сигаретний дим, вихлопні гази, викиди промислових підприємств).

Занурте себе в противіковий кокон!

Робота, сім’я, друзі … постійний поспіх. Все відбивається на шкірі обличчя. Стрес, атмосферні забруднення, ультрафіолет, нестача сну, втома призводять до появи зморшок, надають тьмяність кольору обличчя. Нова лінія противікового догляду занурює Вас в захисний і коригувальний “противіковий кокон”, щоб надовго зберегти молодість Вашої шкіри.

Лінія поєднує в чудових формулах високоефективні омолоджуючі компоненти, щоб: – Коригувати і регенерувати: в кожному засобі Нектар Молодості (білий лотос, магній і блакитний лотос) розгладжує зморшки і надає сяйво.

Захистити: в кожному денному засобі – захист 3D, ексклюзив Ella Bache ‘(Глікофілм, білий лотос, Квінтесцін створює захисний бар’єр проти шкідливих зовнішніх впливів, атмосферних забруднень, сигаретного диму…

Чудово доглянута, Ваша шкіра надовго зберігає свою молодість.

Квінтесцін і Білий лотос забезпечують захист клітин від УФ випромінювання променів типу А і В. Блокують вплив вільних радикалів.

Коригувальний нектар молодості.

Блакитний лотос стимулює клітинне оновлення, володіє Енергетичною та оксигенеруючою дією.

Рожевий Лотос включає широкий спектр алкалоїдів, що володіють слабкою міорелаксуючою дією, більшу частину флавоноїдів, що володіють найсильнішою антиоксидантною дією.

Магній є фактором багатьох біохімічних реакцій, при його недоліку знижується активність ферментів холінестерази і фосфатази, бере участь у регуляції передачі нервових імпульсів, у скороченні м’язової тканини.

MATRIXYL 3000 ® – запатентований комплекс, що захищає від зморшок, додає пружність шкірі, відновлює глибокі шари шкіри стимулюючи вироблення колагену

Масло французької лаванди розслабляє мускулатуру обличчя, сприяє розгладженню шкіри

Ефірні олії неролі для аромотерапії та релаксації

Результат очевидний після першої ж процедури – шкіра помолодшала, гладка і пружна.

Протокол процедури:

● ритуал привітання;
● глибоке очищення;
● специфічний масаж з сироваткою;
● пінна маска;
● пробуджуючий лосьйон;
● крем ,що завершує процедуру.