Програма “Антикамедон” для обличчя

Камедони утворюються в результаті надлишкового виділення шкірного сала і підвищеного ороговіння. Логічний висновок з вищесказаного-сушити і відлущувати. Раніше всі так і поступали – навіть сьогодні це дуже популярно. Тому не зменшується популярність скрабів і протирання обличчя підсушуючими лосьйонами.

Але, така система як людський організм не терпить одностороннього підходу. У відповідь на пересушення і на нерівномірне відлущування шкіри вона відповідає підвищеним саловиділенням і надлишковим ороговінням,намагаючись захиститися від зовнішньої агресії. Крім того за рахунок порушення водно-ліпідного балансу шкіра стає більш чутливою.

Враховуючи все вищесказане компанія Holy Land змінила тактику поведінки з камедонами.

Для очищення в якості основного засобу рекомендується використовувати м’який очисник з вітаміном C і фруктовими кислотами C the SUCCESS CLEANSER. Він розчиняє забруднення і злущує тільки поверхневий шар зроговілого епітелію – не стимулюючи підвищене ороговіння. Цей препарат не пересушує шкіру – отже не викликає компенсаторної діяльності сальних залоз. Якщо шкіра жирна то в програму добавляємо рідке мило Double Action Soapless Soap, що містить перуанський бальзам. В таких випадках очисник використовується щоденно, а мило- 3-4 рази в тиждень.


Після очищення використовується Super Lotion, який сприяє розчиненню рогових пробок як відкритих так і закритих. Також має протизапальну дію, а також працює як звичайний лосьйон, додатково очищає і зволожує шкіру. Важливо що даний препарат не містить спирту і може використовуватись на будь-яких ділянках.

Для зволоження і відновлення шкіри використовується крем SeboDerm, який зволожує, не створює жирової плівки на поверхні шкіри, при цьому містить омега кислоти, які нормалізують кератинізацію, попереджуючи збільшення кількості камедонів і подальше розширення пор, а також сприяє подальшому відновленню бар’єрної функції шкіри.

Рекомендація клієнту по використанню програми АНТИКАМЕДОН.

Вранці і ввечері очищення шкіри клінсером C the SUCCES Cleanser. Для цього нанесіть препарат сухими руками на сухе лице. Помасажуйте обличчя круговими рухами, приділяючи увагу тим місцям де виражений кератоз. Через 1-2 хвилини змийте водою.

Нюанс: якщо шкіра жирна і крім камедонів з’являються запальні елементи то потрібно підключити мило, що містить перуанський бальзам Double Action Soapless SOAP. В цьому випадку C SUCCES Cleanser використовується щоденно, а мило 3-4 рази в тиждень.

Після очищення протирайте обличчя Super Lotion. 

Нюанс: лосьйон може викликати відчуття пощипування і липкості шкіри. Ці відчуття проходять після вбирання лосьйону – і залишається відчуття тонусу шкіри.

Через 10 хвилин нанесіть крем Sebo Derm Cream. Крем являється прекрасною основою під макіяж. Дайте йому вібратись і наносіть декоративну косметику. Але пам’ятайте, що навіть найякісніший макіяж спричиняє утворенню камедонів. Тому рекомендується Sunbrella DEMI Make UP SPF 36 з тоном.

Відчуйте себе ідеальною!