Пластифікуючий догляд з голубими водорослями Blue Mask Laminaria

Пластифікуюча маска з блакитними водоростями.

Ультраефективна маска для підтримки і відновлення тонусу шкіри. Це спеціальний лікувальний засіб з миттєвим ефектом, призначений для шкіри з втратою тонусу, вологи і еластичності.

Активний інгредієнт – амінокислота – сприяє утворенню колагену, а ламінарія пом’якшує шкіру. Маска підтягує шкіру, відновлює і зміцнює контур обличчя, усуває подвійне підборіддя і зменшує мішки під очима. В результаті шкіра виглядає пружною, гладкою і яскравою. Інновації і якість успішно об’єднуються у високотехнологічних, супер-комплексних формулах, до складу яких входять рідкісні натуральні активні інгредієнти та ексклюзивні суміші з доведеною ефективністю, що з’явилися в результаті постійних косметичних досліджень лабораторій Gerard’s.

Показання та функції

Альгінатна маска призначена для асфіксійной шкіри.
Маска покращує і відновлює пружність сполучних тканин, а також моделює контури обличчя, шиї, зони декольте.

Протокол процедури.

1) Етап очищення
Почніть з підготовчого методу Gerard’s, використовуючи Soft Milk для очищення і Exfolight для відлущування.
Ретельно видалите всі залишки, використовуючи дві махрові рукавички, змоченими в теплій воді. Проведіть тонизирование шкіри за допомогою Soft Lotion.

2) Відновлення
Нанесіть на обличчя ¼ вмісту ампули Magique і активно масажуйте протягом 10 хвилин.
Після чого нанесіть крем Multi-Repair на обличчя, шию і зону декольте до повного вбирання. Ретельно видалите всі залишки, використовуючи дві махрові рукавички, змочені в теплій воді.

3) Маска
Приготування: насипте в чашу 30 г Blue Mask Laminaria і повільно влийте 80 мл Eau Thermale. Швидко перемішайте до отримання однорідної суміші.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: використовуйте Eau Thermale при температурі 20 ° C. Спосіб застосування: негайно нанесіть суміш на обличчя, шию і зону декольте. Нанесіть велику частину продукту на зовнішні контури особи для більш легкого видалення маски. Залиште на 20-25 хвилин, потім зніміть.

4) Завершення
Протріть обличчя спонжем, змоченим в теплій воді, а потім протонизирует шкіру за допомогою Soft Lotion. Завершіть процедуру кремом Thermalia Cream або Evolution (при крихких капілярах).

Рекомендована періодичність: 1 раз на тиждень протягом 8 тижнів.