Міфи про лазерну епіляцію

Існує дуже багато тверджень про те, що лазерна епіляція дуже складна, болюча та дорога процедура. Деякі люди стверджують, що лазерна епіляція дуже шкідлива і псує шкіру, навіть призводить до невиліковних хвороб.

Ми запевняємо вас не слухати різні плітки, а запитуватися у професіоналів і фахівців. Вірити потрібно тільки фактам та реальним історіям.

В цій статті ми детально спробуємо описати 10 найбільш популярних міфів про лазерну епіляцію.

Міф №1. Лазерна епіляція шкодить здоров’ю та навіть може пошкоджувати внутрішні органи.

Цей міф легко спростовується, адже під час процедури лазерної епіляції глибина проникнення лазерного променя сягає лише від 1-го до 4 мм. Такою довжиною проникнення він може досягнутися тільки до волосяних фолікулів, а потім абсолютно розсіюється. Лазерний промінь не проникає глибше шкіри. Під час лазерної епіляції руйнується тільки волосяна цибулина. Сучасне обладнання забезпечує проведення абсолютно безпечної процедури лазерної епіляції. Після процедури, зазвичай, існує невеличке почервоніння ділянки епіляції, яке проходить через декілька годин.

Тому, лазерна епіляція – це безпечна процедура видалення волосся.

Міф №2. Лазерна епіляція – процедура абсолютно безболісна.

Нажаль, це хибна думка, яка існує сьогодні. Насправді, під час процедури лазерної епіляції відчувається незначний біль. Все залежить від того, який у вас поріг чутливості. Також відчуття болю різне на різних ділянках тіла. Проте, це значно менший біль, ніж від воскової епіляції чи депілятора. Його можна порівняти з укусом комаря, чи легеньким пощіпуванням. Але, якщо клієнт буде відчувати надто неприємний біль, ми зможеме обробити ділянку епіляції спеціальним знеболюючим кремом, що зменшить біль.

Міф №3. Лазерна епіляція – процедура призначена виключно для жінок.

Насправді, лазерна епіляція користується попитом як у жінок, так і у чоловіків. В ХХІ сторіччі всі прагнуть бути доглянутими і красивими. Ідеали з обкладинки давно вже стали звичайними людьми, яких ми бачимо на вулиці. До того ж, багатьом чоловікам потрібно видаляти небажане волосся через професійну діяльність: спортсмени, моделі, танцюристи.

Міф №4. Лазерна епіляція сприяє збільшенню врослих волосинок на тілі.

Цей міф дуже розповсюджений і популярний серед жінок, тому що врослі волосинки появляються саме через використання бритви чи воску. Проте лазерна епіляція – це ідеальний варіант видалення врослого волосся, а тим більше, після процедури лазерної епіляції вросле волосся взагалі відсутнє. Лазерна епіляція не спричинює рубцювання шкіри, адже лазер не руйнує шар шкіри, а лише волосяну фолікулу. Тому, можемо вас запевнити, що врослого волосся у вас не буде!

Міф №5. Видалити волосся назавжди можна за одну процедуру.

Нажаль, після першої процедури лазерної епіляції позбутися всього волосся не можливо. Справа в тому, що кожна волосинка знаходиться на певній стадії розвитку: одні вже сформувалися, інші ще тільки формуються. За допомогою лазерної епіляції руйнується лише дозріла, сформована волосяна фолікула. Тому курс лазерної епіляції обговорюється індивідуально з кожним пацієнтом, беручи до уваги всі особливості його організму.

Міф №6. Лазерна епіляція сприяє утворенню пухлин.

Лазерну епіляцію забороняється проводити, якщо наявні будь-які онкологічні захворювання. Ультрафіолетові промені, які сприяють утворенню онкологічних пухлин, абсолютно відсутні у лазерному промені. Ультрафіолетові промені можуть завдати негативної шкоди під час відвідування солярію, але ніяк під час процедури лазерної епіляції.

Міф №7. Лазерна епіляція не допоможе людям, у яких наявні гормональні проблеми.

Цей міф також спростовується. Якщо у вас порушений гормональний фон, то лазерна епіляція полегшить ваше життя. Надмірне волосся у жінок спричинене станом гіперандрогенії (надмірна кількість чоловічих гормонів), який сприяє росту волосся на грудях та над верхньою губою у жінок. Лазерна епіляція в комплексі з клінічним лікуванням проблеми, допоможе вам позбутися небажаного волосся. Єдиною умовою буде збільшення процедур корекції лазерної епіляції.

Міф №8. Лазерну епіляцію не можна робити влітку.

Сучасний діодний лазер дозволяє проводити процедуру лазерної епіляції навіть влітку, коли ваша шкіри засмагла. Не можна проводити лазерну епіляцію на червоній від опіків шкірі. Єдина умова, якої ви повинні дотриматися, це утримування від засмаганні на сонці за 3 дні до і 3 дні після процедури лазерної епіляції.

Міф №9. Фотоепіляція ефективніша, ніж лазерна епіляція.

Лазер і фотоепілятор – це лише різновиди апаратів, які застосовують для процедур фото-індуктивної епіляції. Обидва апарати використовують однаковий принцип дії – «селективний фототермоліз», в якому мішенню для пучка світла є меланін у волосяній цибулині. На сьогодні саме діодний лазер вважається найбільш безпечним і ефективним методом видалення волосся.

Міф №10. Після процедури лазерної епіляції волосся стає більше і воно більш жорстке.

Все навпаки, пророслі волоски стають більш м’якими і світлішими, їх кількість значно зменшується і вже до 3-4-го сеансу спостерігається стійкий ефект. Бувають випадки, коли після 2 процедури дійсно спостерігається збільшення кількості волосин, так звана «синхронізація». Це вважається – проявом стимулюючої дії лазера і свідчить про ефективність епіляції. Після такого проростання видаляється набагато більше волосся, ніж зазвичай.