Мезотерапія тіла Mesopharm

Целюліт (гідроліподистрофія): етіологія, патогенез, етапи розвитку.

Целюліт являється патологією жирових клітин (адипоцитів) з послідовними змінами в жирових тканинах. Кількість адипоцитів в людини оприділено індивідуально та зумовлено генетичними факторами. Зрілі жирові клітини не діляться, тому накопичення жиру відбувається шляхом збільшення розмірів уже існуючих жирових клітин.

Виділяють слідуючі стадії розвитку целюліту:

1 стадія-панікулопатія(венозний стаз).
2 стадія-інтерстеціальний набряк.
3 стадія-фіброз.
4 стадія-склероз.

Терапія целюліту проходить в три етапи:

1 етап – відновлення мікроциркуляції, венозного набряку, лімфодренаж, зменшення міжклітинного набряку.
2 етап – активний ліполіз.
3 етап – відновлення тонусу шкіри, колагенових та еластинових волокон, ліфтинг тканин.

Рекомендації: перед кожною процедурою рекомендується використовувати комплекс DVLCAPYL – паравертебрально для відновлення тонусу судинної стінки, активувати перед процедурою крово- та лімфовідтік:

1 етап – основна процедура направлена на стимуляцію дренажної функції крові та відновлення трофічної функції тканин. Використовуються препарати DVL,DVLNF,DVLEXTRA.
2 етап – активний ліполіз, тобто розщеплення жирових накопичень та попередження утворення нових. Препарати забезпечують виведення токсинів з організму і відновлення клітин – адипоцитів. Використовуються препарати PHYTOSLIM,PHYTOSLIMNF.
3 етап – рішення проблем тонусу, обвисання шкіри при високих темпах втрати об’єму м’яких тканин.

За рахунок комплексної дії вітамінів, мінералів, глікозамінігліканів, органічного кремнію і інших активних інгридієнтів формується стійкий колагеновий каркас дерми над проблемними зонами, який дає виражений ліфтинговий ефект.Використовуються препарати ESTETICFORM, VITALINEB, тощо.

Основні компоненти ,які входять в препарати MESOPHARM це екстракти артишоку, кофеїну, фукусу, карнітину, центелли азіатської. Боротьба з целюлітом тепер стала реальністю! Консультації проводить лікар-дерматолог.

Курс процедур становить 4-6 процедур