Механічна чистка обличчя

Механічна чистка обличчя або ручна чистка – це процедура глибокого очищення пор шкіри від різних висипань, запального і незапального характеру. Видалення комедонів проводиться руками, обгорненими в стерильні серветки. Часто саме з неї починається косметологічний догляд, іноді вважається, що цей вид чищення найбільш травматичний, однак не варто турбуватися з цього приводу. Механічне чищення призначає косметолог по необхідності, перед її проведенням проводитися ретельна підготовка шкіри косметологічним молочком і поровідкриваючим лосьйоном, що дозволяє звести до мінімуму неприємні відчуття, але підвищити ефективність впливу. Механічна чистка є найглибшим очищенням шкіри, тому після неї підвищується ефективність впливу масок і кремів.

Механічна чистка включає:

●  ніжне очищення шкіри молочком;
●  по необхідності м’який скраб;
●  нанесення поровідкриваючого лосьйону чи крему;
●  ручне видалення комедонів;
●  нанесення антибактеріальної маски;
●  дарсонвалізація;
●  порозвужуюча маска;
●  крем за типом шкіри + за бажанням лікувальний тональний захисний крем.

Результати після механічної чистки:

●  видаляються сальні пробки, міліуми (жировики);
●  видаляються жировики і комедони;
●  звужуються очищені пори;
●  вирівнюється колір і рельєф шкіри.

Для збереження краси і здоров’я шкірі необхідно дихати, глибоке очищення пор забезпечує дихання шкіри, покращує обмінні процеси, але проводити чистку особи необхідно тільки в косметологічному кабінеті. Видавлюючи запальні комедони, без підготовки і не дотримуючись стерильності, можна рознести інфекцію по всьому обличчю. Саме тому ми рекомендуємо проводити чистку особи тільки в спеціалізованому центрі, а не в домашніх умовах. До чищення особи відносять різні процедури, які пов’язані з видаленням запалень на шкірі, вугрів, прищиків і інших дрібних неприємностей. Найбільш часто потребує в такому очищенні жирна шкіра обличчя. Так само у центрі лазерної епіляції і косметології «МедАрт» можна провести чистку спини і декольте. При нерегулярному догляді, неправильному харчуванні, гормональних збоях в організмі, така шкіра дуже швидко забруднюється, що призводить до запалення, а в особливо запущених випадках і до акне.

В залежності від ступеня забруднення, чистка ділиться на дві категорії, відповідно 90 і 120 хвилин. Однак якщо на обличчі є дуже велика кількість запалень і комедонів, то, можливо, механічне чищення потрібно буде робити кілька з невеликою перервою. Для досягнення найкращого результату, обов’язково дотримуйтесь поради косметолога по догляду за обличчям і тілом.