Dermalogica

Кожна жінка бажає виглядати привабливо, незважаючи на будь-які фактори. Догляд за шкірою обличчя – тривалий процес, який супроводжує красунь все життя.

У різні пори року ми дбаємо про свою шкіру по-різному: навесні і влітку – естетичні процедури, восени і взимку – курси хімічних пілінгів, мезотерапії, апаратні методики. Безумовно, від кожної процедури є результат.

Але бувають ситуації – свята, дні народження, бізнес-зустрічі, романтичні побачення, коли оживити шкіру обличчя, надати їй свіжість і сяйво потрібно швидко та ефективно.

Процедури та професійний догляд із косметикою Dermalogica подарують Вам миттєвий результат.

Косметологічна лінія підбирається за результатами аналізу Face Mapping. Ця діагностика збільшить ефект від процедур, визначить причини виникнення проблем. Після цього домашній догляд буде сфокусований на основних потребах Вашої шкіри. Окрім зовнішнього результату, покращиться здоров’я шкіри обличчя.

Основна процедура Dermalogica складається з подвійного очищення, ексфоліації, що проводиться відповідно до стану шкіри людини. Якщо є необхідність, то наші фахівці можуть провести чистку з використанням спеціальних косметологічних комплексів і масок. За бажанням клієнта процедура може бути доповнена масажем необхідної області. Після сеансу наноситься тональний крем, який містить антиоксиданти, вітаміни і натуральні зволожувачі. Ці компоненти не подразнюють шкіру, захищають її від агресивних факторів зовнішнього середовища і втрати вологи.

Dermalogica також створила нову лікувальну очисну систему MediBac. Її основна функція – лікування акне у дорослих. Продукти містять унікальні очисні інгредієнти, створені для послідовного нанесення на шкіру і контролю над 4 основними факторами виникнення акне. А саме: запалення, бактерії, підвищена активність сальних залоз, накопичення мертвих клітин.

А процедура Age Smart ідеально підійде для старіючої шкіри. Позбавить перших ознак – таких, як зморшки, гіперпігменіації, закупорені пори. Процедура призначена для посилення регенерації та надання шкірі свіжості, пружності і гладкості.

Відтепер кожного дня Ви будете виглядати привабливо і природньо водночас!