Антивіковий догляд Gerards

Антивіковий догляд LIFT MASK
Зволожуючий догляд з ліфтинг-ефектом

Інновації і якість успішно об’єднуються у високотехнологічних, супер-комплексних формулах, до складу яких входять рідкісні натуральні активні інгредієнти та ексклюзивні суміші з доведеною ефективністю, що з’явилися в результаті постійних косметичних досліджень лабораторії Gerard’s.

Ці формули, як і всі лабораторні продукти Gerard’s, побудовані на основі згаданих інгредієнтів і сумішей, дозволяють створювати м’які, приємні текстури.
Lift Mask, розроблена для нерівної, млявої, сухої шкіри з недоліком ліпідів являє собою справжній і свіжий джерело молодості. Робить шкіру гладкою, освіжає її колір, усуває ознаки втоми, зменшує дрібні зморшки. Завдяки комплексу з циклодекстрином, що володіє підтягуючим ефектом, шкіра тонізується, стаючи пружною і гладенькою

Показання та функції

Для шкіри всіх типів, схильної до зневоднення і з першими мімічними зморшками.

Процедура насичує шкіру вологою, відновлює гідроліпідний бар’єр, зміцнює тканини, надаючи антиоксидантну дію і запобігаючи утворенню нових зморшок.

Протокол проведення процедури:

1 ) Етап очищення
Почніть з підготовчого методу Gerard’s, використовуючи Soft Milk для очищення і Exfolight для відлущування. Ретельно видаліть всі залишки, використовуючи дві махрові рукавички, змоченими в теплій воді. Проведіть тонизирование шкіри за допомогою Soft Lotion.

2) Зволоження за допомогою масажу
Якщо шкіра, насамперед, потребує зволоження: змішайте Duo System з Jaluronia. Проведіть масаж обличчя, шиї та зони декольте, використовуючи приготовлену суміш.

3) Зволоження за допомогою маски
Якщо шкіра, насамперед, потребує зволоження: за допомогою великої кисті нанесіть Softening Mask на обличчя, шию і зону декольте.
Якщо головне завдання – розгладження перших зморшок: нанесіть Lift Mask.
Якщо головне завдання і зволоження і ліфтинг змішайте Softening Mask з Lift Mask в рівних пропорціях.
Залиште на 15-20 хвилин, потім видаліть залишки кошти за допомогою махрових рукавичок, змочених у теплій воді.

4) Завершення
Для зволоження шкіри: протонизирует шкіру за допомогою Soft Lotion, потім нанесіть 24h Soft Cream або Aqua Soul.
Для розгладження зморшок: протонизирует шкіру за допомогою Soft Lotion, потім нанесіть Duo System на область навколо очей і губ, а також бальзам Jaluronia на все обличчя.

Для обличчя, шиї і зона декольте.
Для жінок і чоловіків.
Soft Milk Exfolight Silver Soft Lotion 15 хвилин
Duo System Jaluronia 15 хвилин
Softening Mask або Lift Mask 25 хвилин
24h Soft Cream або Aqua Soul Jaluronia + Duo System 5 хвилин
Загальний час: 60 хвилини

Рекомендована періодичність: двічі на тиждень протягом 4 тижнів або раз на місяць для підтримки ефекту в процесі інтенсивного догляду.